Krediti

Kontakti u poslovnicama za kredite poduzetnicima:

Poslovnica Telefonski broj e mail adresa
Umag 052 702 361 krediti@ikb.hr
Buje 052 772 035  krediti-buje@ikb.hr
Novigrad 052 726 667 krediti-novigrad@ikb.hr
Pazin 052 621 948 krediti-pazin@ikb.hr
Poreč 052 429 055 krediti-poreč@ikb.hr
Pula 052 222 330 krediti-pula@ikb.hr
Rovinj 052 845 076 krediti-rovinj@ikb.hr
Labin 052 881 052 krediti-labin@ikb.hr
Buzet 052 662 105 krediti-buzet@ikb.hr
Rijeka 051 332 484 krediti-rijeka@ikb.hr
Opatija 051 603 504  krediti-opatija@ikb.hr
Viškovo 051 504 320  krediti-viskovo@ikb.hr
Zagreb 01 60 55 191 krediti-zagreb@ikb.hr

U prilogu je kreditni zahtjev za pravne osobe, u PDF formatu.